DARBO VALANDOS:
I - V: 10.00 - 19.00
VI: 10:00 - 15:00
TEIRAUTIS:
+44 7908 22 55 66

Vairuotojo pažymėjimo pasikeitimai

Atnaujinimai ir patarimai vairuotojams, panaikinus vairuotojo pažymėjimo kopiją.

Nuo 2015 m. Birželio 8 d. popierinė vairuotojo pažymėjimo kopija nebegalioja ir nėra išduodama DVLA.

Kopija buvo naudojama informacijos, nesančios vairuotojo pažymėjime, pateikimui. Joje buvo nurodytos vairuotojo turimos transporto priemonės kategorijos, taip pat baudos balai.

Svarbu žinoti, kad šie vairuotojo pažymėjimo pasikeitimai negalioja Šiaurės Airijoje.

Kokios įtakos nauja tvarka turės vairuotojams?

Jei turite popierinę vairuotojo pažymėjimo kopiją, ji nebegalios nuo 2015 m. Birželio 8 d., tačiau galiojantį vairuotojo pažymėjimą turite pasilikti.

Asmenys, turintys popierinį vairuotojo pažymėjimą, pristatytą 1998 m., toliau galės juo naudotis. Tačiau jį atnaujinus, jums bus išduotas naujas vairuotojo pažymėjimas su nuotrauka.

Baudos balai

Nuo 2015 m. Birželio 8 d. baudos balai bus fiksuojami elektroniniu būdu, todėl popierinių vairuotojo pažymėjimų kopijų nebereikės. Informacija bus laikoma DVLA duomenų bazėse ir bus prieinama internetu, telefonu ir paštu.

Visą informaciją, dėl popierinės vairuotojo pažymėjimo kopijos panaikinimo, teikia DVLA.

Teorijos ir praktikos testų laikymas

Nuo 2015 m. Birželio 8 d., atėjus laikyti teorijos ar praktikos testų, popierinės vairuotojo pažymėjimo kopijos nebereikės, tačiau vairuotojo pažymėjimą su savimi turėti privaloma.

Vairavimo informacijos pateikimas darbdaviui

Jei esate apmokamas vairuotojas ar dirbate darbą susijusį su vairavimu, savo vairavimo informaciją darbdaviui galite pateikti čia. Sukūrus ‘kontrolės kodą’, galėsite juo pasidalinti su asmeniu ar įmone, kuriai reikalinga jūsų vairuotojo pažymėjimo informacija. Jei negalite to padaryti internetu, dėl kodo išdavimo skambinkite 0300 083 0013. Nurodymus, kaip pasidalinti savo vairuotojo pažymėjimo informacija, rasite čia.

Kaip patvirtinti vairavimo informaciją nuo 2015 m. Birželio 8 d.?

Nuo 2015 m. Birželio 8 d. turėdamas nurodyti savo vairavimo informaciją – kokias transporto priemones vairuojate, ar turite baudos balų – tai galite padaryti gavęs specialų kodą iš GOV.UK, leidžiantį pasidalinti vairuotojo pažymėjimo informacija, arba atsispausdinti vairuotojo pažymėjimo informacijos santrauką. Kodas galioja 21 dieną. Galite turėti iki 15 aktyvių kodų.

Ne visos įmonės ar darbdaviai reikalauja vairavimo informacijos, todėl siūlome su jais susitarti iš anksto.

ES sunkvežimių ir autobusų vairuotojai registruoti DVLA

Jei esate sunkvežimio ar autobuso vairuotojas, turintis ES vairuotojo pažymėjimą ir registruotas DVLA, nuo 2015 m. Birželio 8 d. popierinės vairuotojo pažymėjimo kopijos jums nebebus išduodamos. Vietoj to, jūs gausite registracijos patvirtinimo dokumentą (D91).

Kodėl panaikinama popierinė vairuotojo pažymėjimo kopija?

Popierinė vairuotojo pažymėjimo kopija panaikinama norint supaprastinti paslaugas ir naudojimąsi paslaugomis.

Dalintis

KomentaraiAutorius PigusDraudimas.com

KĄ SAKO MŪSŲ KLIENTAI

Palikti įvertinimą | Žiūrėti visus

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Informacija apie draudimą ir automobilius.

SEKITE MUS FACEBOOK'E