DARBO VALANDOS:
I - V: 10.00 - 19.00
VI: 10:00 - 15:00
TEIRAUTIS:
+44 7908 22 55 66

Truputį apie mus – PigusDraudimas.com

Mūsų istorija
Savo veiklą Pigus Draudimas pradėjo 2013 metais. Pagrindinis mūsų kompanijos įkūrimo tikslas buvo paremtas norėjimu padėti draugams, pažįstamiems surasti tinkamiausią ir pigiausią automobilio draudimą. Vėliau gimė idėja, kad ši pagalba gali pasklisti plačiau. Tai paskatino žinojimas, jog dažniausiai labai brangiai kainuojantys automobilių draudimai ne visuomet turi tiek kainuoti.

Atsirado žmonių pasekusių mūsų pavyzdžiu, tačiau daugelis ilgai netęsė savo veiklos arba dėl neteisėtų veiksmų buvo priversti ją nutraukti.
O mes tęsiame savo veiklą ir didžiuojamės, kad per tuos metus ne vienam klientui padėjome surasti teisingą ir realybę atspindintį sprendimą. Pigus Draudimas taip pat džiaugiasi galėdamas pasidalinti žinia apie naują draudimo paslaugą – Pajamų Draudimas, pradėjusią veikti nuo 2016 metų sausio mėnesio.

Apie Mus
PigusDraudimas.com vykdo savo veiklą kaip nepriklausomi konsultantai draudimo klausimais. Klientui padedame pasirinkti tinkamiausią draudimo paslaugą iš daugelio draudimo bendrovių siūlomų variantų. Įgyvendindami atskirus draudimo projektus bendradarbiaujame ir su kitomis draudimo brokerių bendrovėmis.

Naudodamiesi novatoriškomis draudimo programomis bei teikdami patikimas ir kokybiškas paslaugas, stengiamės išpildyti mūsų klientų lūkesčius bei gerinti organizacijos vardą bendroje rinkoje. Svetainė sukurta taip, kad greitai ir kuo palankesnėmis sąlygomis galėtumėte gauti draudimo pasiūlymus, apsidrausti ir konsultuotis visais draudimo klausimais.

Siekdami kliento pasitikėjimo mūsų draudimo kompanija, nuoširdžiai rūpinasi visapusiškais jo poreikiais ir interesais: siūlome platų draudimo paslaugų paketą. Palaikome ilgalaikį bendradarbiavimą su klientu rūpindamiesi ne tik naujomis jo sutartimis, bet ir tolesniu sutarčių aptarnavimu ir jų pratęsimu.

Susisiekite su mumis!
Jei turite klausimų , nedvejodami kreipkitės.

Nuorodos
Dažniausi užduodami klausimai
Privatumo Taisyklės
Susisiekti

Dalintis

KĄ SAKO MŪSŲ KLIENTAI

Palikti įvertinimą | Žiūrėti visus

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Informacija apie draudimą ir automobilius.

SEKITE MUS FACEBOOK'E