DARBO VALANDOS:
I - V: 10.00 - 19.00
VI: 10:00 - 15:00
TEIRAUTIS:
+44 7908 22 55 66

Gyvybės Draudimas

MES ESAME TAM, KAD APSAUGOTUME TAI, KAS JUMS IŠ TIKRŲJŲ SVARBU!

Ligos ar sužalojimo, taip pat mirties atveju jums ar jūsų artimiesiems  Gyvybės draudimas išmoką, siekdamas palengvinti jūsų Šeimos finansinė situaciją. Jums padedame ne tik susidūrus su sunkumais. Mes palengviname ir jūsų kasdienį gyvenimą.

MES PASIRŪPINAME, JOG IŠ SAVO DRAUDIMO GAUTUMĖTE DAUGIAU

Mes suteikiame jums daugiau galimybių rinktis, taigi galite apsaugoti tai, kas jums yra svarbiausia – pradedant vaikų mokslais, baigiant šeimos verslu. Netgi galite rinktis skirtingas galimybes, jei jūsų prioritetai bėgant laikui pasikeistų.

Draudimas  išmoka įvairiais būdais, nuo vienkartinių sumų iki mėnesinių išmokų – taip gaunate tinkamiausią paramą jums reikiamu laiku. Kadangi mūsų siūlomas sunkių ligų draudimas yra pats visapusiškiausias, kurį galite įsigyti, pas mus turite didesnę tikimybę gauti išmoką nei kitose draudimo bendrovėse.

Susisiekti Dabar!

MES DUODAME JUMS DAUGIAU NEI TIK DRAUDIMĄ

Mūsų draudimas gelbsti ne tik susidūrus su sunkumais. Jis taip pat suteikia jums atlygį už rūpinimąsi savo sveikata. Tad galiausiai jūs turite daugiau energijos –  tuo pačiu ir daugiau pinigų – skirti dalykams, kurie jums rūpi labiausiai.

Mes siūlome nuolaidas kaip motyvaciją būti sveikesniems. Tokiu būdu netgi galite gauti atlygius ar piniginę grąžą. Kuo daugiau pastangų dedate norėdami išlikti sveikais, tuo daugiau mes jums galime pasiūlyti. Tuo pačiu, galime sumažinti jūsų draudimo įmokas, jei jūsų sveikata pagerėja – tai reiškia, jog už savo draudimą mokėsite sąžiningesnę kainą.

TOKS IR TURI BŪTI DRAUDIMAS!

 Pagal asmeninį draudimo planą galime pasiūlyti tris draudimo variantus!

GYVYBĖS DRAUDIMAS

Mes siūlome Gyvybės draudimą, Sunkių ligų draudimą bei Pajamų apsaugos draudimą. Į savo asmeninį draudimo planą galite įtraukti vieną, du ar net visus tris draudimus.

Jei esate apsidraudę, jūsų mirties atveju Gyvybės draudimas išmoka vienkartinę piniginę išmoką  jūsų šeimai ar kuriam kitam jūsų įvardintam asmeniui.

Mes taip pat išmokėsite vienkartinę piniginę išmoką, jeigu jums bus diagnozuota mirtina liga.

SUNKIŲ LIGŲ DRAUDIMAS

Sunkių ligų draudimas išmokės jums vienkartinę piniginę išmoką, jei jums bus diagnozuota viena iš mūsų draudžiamų ligų. Mes draudžiame daugiau ligų nei standartiniai kritinių ligų draudimai, todėl pasirinkę mūsų draudimą jūs turite didesnę tikimybę gauti išmoką, kai jums jos reikia.

Mūsų mokamos išmokos dydis priklauso nuo ligos sunkumo. Jei teikiate paraišką išmokai dėl lengvesnės formos ligos, mes išmokame dalį jūsų draudimo sumos ir toliau draudžiame jus likusia suma. Tai reiškia, jog jei jūsų liga paūmėja arba jums diagnozuojama sunkesnė liga, galite ir vėl teikti paraišką išmokai.

PAJAMŲ APSAUGOS DRAUDIMAS

Pajamų apsaugos draudimas mokės jums mėnesines pajamas, jei susirgsite, būsite sužeistas ar tapsite neįgalus ir dėl to negalėsite dirbti.

Taikant mūsų Pirminį ir Visapusį pajamų apsaugos draudimus mes jums mokėsime tol, kol pakankamai sustiprėsite ir galėsite grįžti į darbą arba kol baigs galioti draudimo planas.

Taikant mūsų Trumpalaikį pajamų draudimą, mes jums mokėsime mėnesinę išmoką iki dvejų metų laikotarpio.

MES PADĖSIME SUSIKURTI JUMS TINKAMIAUSIĄ PLANĄ

ATLYGIS UŽ TAI, JOG ESATE SVEIKAS

Jūsų pagrindiniai draudimai yra tik viena jūsų asmeninio draudimo plano dalis. Mes jums suteikiame įvairių galimybių, tad galėsite koreguoti planą taip, kaip tinkamiausia jums.  Štai kaip tai vyksta:

PLANO GALIMYBĖS

Jūs pasirenkate savo plano struktūrą.

Visų pirma, jūs nusprendžiate, kurį mūsų planą norite rinktis: VitalityLife svarbiausių ligų planą ar mūsų VitalityLife planą. Norėdami sužinoti, kuo skiriasi šie du planai, apsilankykite į mūsų interneto puslapyje arba kreipkitės į mūsų Finansų konsultantą.

Tuomet nusprendžiate, ar norite planą optimizuoti pritaikant Vitality Optimizavimo priemonę.

PAGRINDINIAI DRAUDIMAI

Toliau jūs renkatės, ar norite turėti vieną, du ar visus tris pagrindinius mūsų draudimus – Gyvybės draudimą, Sunkių ligų draudimą ir Pajamų apsaugos draudimą.

 • GYVYBĖS DRAUDIMAS
 • SUNKIŲ LIGŲ DRAUDIMAS
 • PAJAMŲ APSAUGOS DRAUDIMAS

PAPILDOMI DRAUDIMAI

Kai apsispręsite, kiek draudimų norite ir kuriam laikotarpiui norite draustis,  galėsite individualizuoti savo planą. Galite pridėti papildomus draudimus, tokius kaip  Mokslo draudimas bei Šeimos pajamų draudimas.

 • ŠEIMOS PAJAMŲ DRAUDIMAS
 • MOKSLO DRAUDIMAS
 • NEĮGALUMO DRAUDIMAS
 • PAPILDOMAS SUNKIŲ LIGŲ DRAUDIMAS VAIKAMS

PAPILDOMOS GALIMYBĖS

Galiausiai, galite pridėti papildomas galimybes, kad kuo geriau išnaudotumėte savo draudimą. Pavyzdžiui, galite pasirinkti indeksavimą, kuris kiekvienais metais padidins jūsų draudimo vertę, kad šis atitiktų didėjančias pragyvenimo išlaidas.

 • VISO GYVENIMO DRAUDIMAS
 • GYVENIMO PRIEŽIŪROS DRAUDIMAS
 • INDEKSAVIMAS
 • SUNKIŲ LIGŲ DRAUDIMO PADIDINIMAS
 • MINIMALI APSAUGOTA SASKAITA
 • APSAUGOTAS GYVYBĖS DRAUDIMAS
Susisiekti Dabar!

PASIRINKITE SAVO PLANO STRUKTŪRĄ

PIRMIAUSIA NUSPRĘSKITE, KURIO PLANO NORITE

Galite rinktis tarp mūsų VitalityLife Svarbiausių ligų plano bei  VitalityLife Plano. Su mūsų VitalityLife Svarbiausių ligų planu gausite pagrindą, o VitalityLife planas suteiks jums tam tikrų papildomų galimybių, kaip, pavyzdžiui, skubų draudimą, galimybę kiekvienais metais gauti nuolaidas draudimo įmokai bei automatinį Sunkių ligų draudimą vaikams, pasirinkus Sunkių ligų draudimą.

TUOMET NUSPRĘSKITE, AR NORITE OPTIMIZUOTI SAVO PLANĄ

Jei prie savo plano pridėsite Vitality Optimizavimo priemonę, gausite dar didesnes nuolaidas, atlygius bei piniginę grąžą, o taip pat ir sąžiningą nuolaidą mūsų apdovanojimą pelniusiam draudimui. Vitality Optimizavimo priemonę sudaro:

MAŽESNĖS DRAUDIMO ĮMOKOS PIRMAISIAIS METAIS

Vitality Optimizavimo priemonė gali sumažinti pirmines draudimo išlaidas, suteikdama jums sąžiningą nuolaidą jūsų draudimo įmokai. Tai reiškia, jog mokate mažesnę draudimo įmoką pirmaisiais draudimo metais, lyginant su standartine apsaugos įmoka.

GALIMYBĖ IŠLAIKYTI MAŽAS DRAUDIMO ĮMOKAS TOLIMESNIAIS METAIS

Galite turėti mažesnes draudimo įmokas ir pasibaigus pirmiesiems draudimo metams – netgi dar labiau jas sumažinti – kiekvienais metais imdamiesi veiksmų, savo sveikatos gerinimui su Vitality.  Kuo daugiau dalyvaujate Vitality, tuo mažesnės bus jūsų įmokos.

GALIMYBĖ KASMET UŽDIRBTI PINIGINĘ GRĄŽĄ RŪPINANTIS SAVO SVEIKATA

Su pinigine grąža gausite papildomą motyvaciją rūpintis savo sveikata.  Rūpindamiesi savo sveikata kasmet galite gauti £50, £75 ar £100.

PAPILDOMŲ ATLYGIŲ ĮVAIROVĖ

Vitality Optimizavimo priemonė suteikia jums didelę atlygių įvairovę, taip skatindama jūsų motyvaciją. Galite kiekvieną savaitę gauti bilietą į kino teatrą, 50% nuolaidą narystei sporto klube (taikomi registracijos mokesčiai) bei pinigų kelionėms ar  butiko stiliaus viešbučiams.

IŠSIRINKITE PAGRINDINIUS DRAUDIMUS

Jei norėtumėte daugiau informacijos apie šių dviejų planų skirtumus, jūsų Finansų konsultantas jums papasakos, ką gausite su kiekvienu iš šių planų.

KĄ GAUNATE SU SIŪLOMU GYVYBĖS DRAUDIMU

Jūsų mirties atveju, Vitality Gyvybės draudimas išmoka vienkartinę piniginę išmoką jūsų šeimai ar kuriam kitam jūsų įvardintam asmeniui. Tai reiškia,  jog jūsų artimiesiems neteks jaudintis dėl pinigų sunkiu laikotarpiu. Taip pat mes išmokame jums išmoką, jei jums diagnozuojama mirtina liga.

APDRAUSIME JUS IŠKART PO PRAŠYMO PATEIKIMO

Jums pateikus prašymą įsigyti VitalityLife planą, mes suteiksime jums nemokamą draudimą kol laukiate, kol mes įvertinsime jūsų prašymą – už tai mes neimsime jokio mokesčio.

GALIME GARANTUOTI VIENKARTINĖS IŠMOKOS SUMĄ JŪSŲ ARTIMIESIEMS JŪSŲ MIRTIES ATVEJU

Taikant mūsų Viso gyvenimo draudimo variantą, nėra maksimalaus termino – vienkartinė išmoka išmokama nepriklausomai nuo to, kada mirsite. Tad jei mokate savo įmokas iki savo plano galiojimo pabaigos, galite būti tikri, jog po savęs kažką paliksite savo artimiesiems.

GALIME PADĖTI PADENGTI PAVELDĖJIMO MOKESTĮ

Viso gyvenimo draudimą galite naudoti padengti bet kokį paveldėjimo mokestį, kurį jūsų šeimai gali tekti sumokėti už paveldimą turtą. Poroms, kurios nori taikyti Viso gyvenimo draudimą šiuo tikslu, mes galime drausti du žmones ir išmokėti vienkartinę išmoką po jų abiejų mirties.

NAUJAS GYVENIMO PRIEŽIŪROS DRAUDIMAS
MES GALIME JUMS SUTEIKTI VISĄ GYVENIMĄ TRUNKANTĮ DRAUDIMĄ, KURIS IŠMOKĖS IŠMOKĄ PO JŪSŲ MIRTIES ARBA ANKSČIAU, JEI NEGALĖSITE PATS SAVIMI PASIRŪPINTI

Kuo ilgiau gyvenate, tuo didesnė tikimybė, jog  jums prireiks pagalbos norint pasirūpinti savimi. Gali tekti pakeisti gyvenimo būdą, ar tai būtų elektrinio vežimėlio įsigijimas, mokėjimas kažkam už valgio gaminimą bei valymą ar netgi apsigyvenimas slaugos namuose.

Gyvenimo priežiūros draudimas  – tai gyvybės draudimas, kuris išmoka išmoką po jūsų mirties. Jis trunka visą jūsų gyvenimą ir suteikia jums galimybę panaudoti dalį ar visą draudimo sumą anksčiau, jei jums prireikia pagalbos rūpinantis savimi. Bet kuriuo atveju, jūsų draudimas garantuoja pilną išmoką – ar tai būtų jums esant gyvam, ar po jūsų mirties.

Susisiekite dabar dėl platesnės informacijos apie šių planų skirtumus!

Sužinokitę ką gausite su kiekvienu iš šių planų.

[]
1 Step 1
Reikia Daugiau Informacijos?
Vardas
Pavardė
Telefonas
Gimimo dataĮveskite datą: Diena/Mėnesis/Metai Pvz. 22/11/1964
Ar esate rūkantis?pick one!
Žinutėmore details
0 /
Previous
Next

 

Susisiekti
[]
1 Step 1
Reikia Daugiau Informacijos?
Vardas
Pavardė
Telefonas
Gimimo dataĮveskite datą: Diena/Mėnesis/Metai Pvz. 22/11/1964
Ar esate rūkantis?pick one!
Žinutėmore details
0 /
Previous
Next
Dalintis

KĄ SAKO MŪSŲ KLIENTAI

Palikti įvertinimą | Žiūrėti visus

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Informacija apie draudimą ir automobilius.

SEKITE MUS FACEBOOK'E