DARBO VALANDOS:
I - V: 10.00 - 19.00
VI: 10:00 - 15:00
TEIRAUTIS:
+44 7908 22 55 66

Nedarbingumo Draudimas ar Pajamų Draudimas?

Siekiant palengvinti supratimą apie siūlomus draudimus, sulyginsime Nedarbingumo Draudimą su Pajamų Draudimu.

Jei turite būsto paskolą ir ieškote pigesnio draudimo, kuris apdraustų jus, jei jums kas nors nutiktų ir nebegalėtumėte dirbti –  Nedarbingumo Draudimas gali būti tinkamiausias sprendimas.

Pavyzdžiui, būsto paskolos (Mortgage) suma yra £400,000, o mėnesinis mokestis yra £1700. Nedarbingumo Draudimas galėtų apdrausti jūsų mėnesinį būsto paskolos mokestį  £1700. Jūs galite draustis ir mažesne suma, pvz. £1000, bet šiuo atveju renkamės pilną mėnesinį būsto paskolos mokestį – £1700.

Jei taip atsitinka, kad jūs susergate viena iš 28 kritinių ligų, kurios yra pripažintos ABI ( Britanijos Draudimo Asociacija) ir nebegalite dirbti, dėl šių ligų jums šis draudimas išmokėtų pilną £1700 sumą per mėnesį. Išmoka būtų vykdoma 2 metus. Praėjus 2 metams, už Nedarbingumo Draudimą jums nebereikėtų mokėti mėnesinio mokesčio, tačiau jūs vis dar gautumėte £1700 sumą per mėnesį ( iš jūsų draudimo).

Artimos draugės tėtis įsigijo Nedarbingumo Draudimą. Kai jam nustatė vėžinį susirgimą ir jis gydėsi, Nedarbingumo Draudimas mokėjo mėnesinį būsto paskolos (Mortgage) mokestį (£1700 per mėnesį) 2 metus tol, kol jis gydėsi. Po 2 metų jam nebereikėjo mokėti mėnesinio draudimo mokesčio, tačiau mokestis iš draudimo kas mėnesį liko.

nedarbingumo draudimas

Kai tėvelis mirė, draudimo kompanija dukrai išmokėjo likusią būsto paskolos sumą. Nelinkėtume niekam susirgti kritine liga, tačiau vis dažniau apie tai girdime iš mūsų artimųjų. Todėl nutikus nelaimei, šis draudimas yra naudingas tiems, kas turi būsto paskolą.

Verta paminėti, kad šį draudimą galima pritaikyti ir tiems, kurie būstą nuomojasi. Vietoj mėnesinės būsto paskolos (Mortgage) mokesčio, jūs galite draustis jūsų būsto nuomos suma. Atsitikus nelaimei, jums būtų išmokama jūsų nuomos suma.

Tačiau šiaip šis draudimas yra skirtas turintiems būsto paskolą, kadangi žmogui mirus, išmokama likusi (Mortgage) skola bankui ir pilnai išmokėtas būstas atitenka jūsų šeimai. Draudžiantis nuomą Jūs iš tikrųjų draudžiatės £400,000 sumą, kuri būtų išmokama susirgus viena iš 28 nepagydomų ligų.

Pajamų Draudimas apsaugo jūsų pajamas ištikus nelaimei ar ligos atveju. Pvz., jūs uždirbate £1000.00 per mėnesį, tai jūs galite apsidrausti iki 70% jūsų atlyginimo. Jei dėl ligos jūs negalėsite dirbti, jums draudimas mokės £700.00 per mėnesį iki tol, kol jūs pasveiksite.

Žinoma, Jūs galite draustis mažesne suma nei 70% Jūsų atlyginimo. Jei draustumėtės 50% sumai, Jūs gautumėte £500.00 išmoką per mėnesį ir tai taip pat kainuotų mažiau.

Šis draudimas nėra brangus –  £10-£15 per mėnesį. Tai tikrai gyvenimo nekeičiantys pinigai. Juk per mėnesį išleidžiame dar daugiau tokiems dalykams, kurie yra visiškai nesvarbūs.

Jei dirbate kaip individualus vadybininkas, dirbantis savo paties įmonėje (Self Employed), dažniausiai draudimas prašo jūsų paskutinių metų mokesčių deklaracijų ir draudžia iki 70% Jūsų metinių pajamų. Žinote, kad darbas dažniausiai  neturi pastovumo. Vieni metai būna pelningesni nei kiti. Jei praeitų metų deklaracija buvo £50.000, o šiais metais tik £35,000 jūs galite pateikti vidurkį net paskutinių 2 ar 3 metų ir taip apsidrausti algą, kuri buvo tuo metu didžiausia.

Paprasti darbuotojai (Employed) ar dirbantys kaip PAYE  kartais galbūt turi kontraktą ir pristačius daktaro išrašą dėl nedarbingumo, darbdavys apmoka kažkiek vadinamo „biuletenio“. Tačiau, deja, tai būna be galo retai, kada darbdavys siūlo mokėti atlyginimą, kai jūs sergate ir nedirbate.

Individualiam vadybininkui (Self employed) tai tampa dar didesne problema, kadangi individualus vadybininkas, dirbantis savo paties įmonėje, jei nedirba ir serga, pinigų iš darbdavio tikrai negauna. O Pajamų Draudimas draudžia jus nelaimės atveju ir išmoka Jums 70%  Jūsų algos (jei negalite dirbti dėl ligos).

Pajamų Draudimas

Pajamu Draudimas

Lyginant su Nedarbingumo draudimu, kuris draudžia tik tuo atveju, jei susirgtumėte viena iš 28 kritinių  ligų,  Pajamų Draudimas jums išmokėtų net ir tokiu atveju, jei jūs laikinai susirgtumėte ir negalėtumėte eiti i darbą.

Taigi šis draudimas yra palankus tuo, jog jis draudžia ne tik nuo susirgimo viena iš 28 kritinių ligų, bet ir nuo traumų, lūžių ar kitokių nelaimingų atsitikimų, dėl kurių Jūs negalėtumėte dirbti.

Draudimas nedraudžia nuo pripažintos būklės ar  ligos, kurią jau turite, bet Jūs galite apsidrausti nuo ligų, dėl kurių nesiskundėte pastaruosius 12 mėnesių. Verta paminėti, jog jei po 12 mėnesių jūs pateiksite gydytojo išrašą, pranešantį apie tai, jog, pvz., lūžusi jūsų dešinė ranka jau sugijo nuo lūžio – jūsų draudimas bus peržiūrimas ir pridedama taip pat ir dešinioji ranka, kurios negalėjote drausti, nes kaip tik tada buvo įvykusi trauma. Kitaip tariant, jei tuo metu kai draudėtės, sirgote kažkokia liga, bet neturėjote nusiskundimų paskutinius 12 mėnesių, Jūs galite apsidrausti ir ligas, kurių nebuvote apsidraudę draudimo metu, nes sirgote.

Draudimas jums neišmokėtų tyčinių susižalojimų dėl alkoholio ar narkotikų vartojimo arba piktnaudžiavimo.

Nesvarbu kokie Jūsų draudimo poreikiai – pagal Jūsų asmeninius reikalavimus pritaikysime jums tinkamiausią draudimo variantą.

Dėl nemokamos konsultacijos registruokitės www.PigusDraudimas.com arba skambinkite telefonu 07908 22 55 66

Susisiekti

 

Dalintis

KomentaraiAutorius PigusDraudimas.com

KĄ SAKO MŪSŲ KLIENTAI

Palikti įvertinimą | Žiūrėti visus

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Informacija apie draudimą ir automobilius.

SEKITE MUS FACEBOOK'E