DARBO VALANDOS:
I - V: 10.00 - 19.00
VI: 10:00 - 15:00
TEIRAUTIS:
+44 7908 22 55 66

Ar man reikia Pajamų Draudimo?

Apdrausti Savo Pajamas
Apdrausti Savo Pajamas
[]
1 Step 1
Vardas
Pavardė
Telefono Numeris
Kiek per metus uždirbate prieš mokesčius?
Gimimo dataĮveskite datą: Diena/Mėnesis/Metai Pvz. 22/11/1964
Jūsų amžius, kai draudimas turėtų sustoti
Previous
Next

Ar kada paklausėte savęs: kas būtų, jeigu staiga nebegalėtumėte dirbti? Kaip apmokėtumėte mėnesines išlaidas ir kitus finansinius įsipareigojimus?

Padėsime atsakyti į šį, daugeliui svarbų klausimą. Supažindinsime su galimybe apsaugoti savo pajamas, naudojant Pajamų Draudimo paslaugą. Atskleisime, kodėl šiam draudimui reikėtų skirti pirmenybę ir kaip ši paslauga gali išsaugoti kiekvienos šeimos gerovę bei finansinį stabilumą.

2014 metų gegužės menesį, dažytojas ir dekoruotojas Marius, namuose nukrito nuo laiptų ir susilaužė pėdos kaulą. Dėl šio sunkaus pėdos sužalojimo jis negalėjo dirbti 15 savaičių.  Prieš įvykį Marius buvo apdraudęs savo pajamas nuo nelaimingų atsitikimų ir ligų, todėl išliko finansiškai saugus.

Kol Marius sveiko, jis pateikė draudimo ieškinį ir vos po 4 savaičių gavo pirmąją išmoką. Išmokų gavimas tęsėsi dar 11 savaičių, kol koja galutinai sugijo ir Marius galėjo grižti į darbą. Mariaus istorija yra pamokantis pavyzdys, kodėl verta drausti savo pajamas nuo nenumatytų susižalojimų ar netikėtos ligos. Šio draudimo turėjimas garantuoja Jūsų finansinį stabilumą tuomet, kai labiausiai to reikia.

Kas yra Pajamų Draudimas?

Ar yra išimčių, dėl kurių  galima  negauti išmokos?

Kaip ir visuose draudimo polisuose, taip ir Incomesure, esant nedarbingumui yra tam tikros išimtys, dėl kurių išmokos nebus išmokamos:

Ar visi gali gauti šį draudimą?

Galite pretenduoti į Pajamų Draudimo paslaugą jei:

Draudimas Jus draudžia nuo nenumatytų atvejų. Norintiems iš to pasipelnyti, deja, nepavyks, kadangi  draudimo suma negali būti didesnė nei Jūsų savaitinis ar mėnesinis atlyginimas. Draudimas yra kasmet peržiūrimas, todėl polisas, likus 30 dienų iki vienerių metų įsigaliojimo, bus kruopščiai peržiūrimas.

Pajamų Draudimas nedraudžia išmokos už esamą būklę/ padėtį.

Jonas yra 36 metų stalius. 2012 metais, kol dar gydėsi dešinės kojos sužalojimą, jis nusipirko Pajamų Draudimą. Draudimas įsigaliojo po 4 savaičių nuo pirkimo datos. Jei dėl šio sužalojimo, Jonas ateityje negalėtų dirbti, draudimas išmokamas nebūtų.Į šį draudimą dešinės kojos sužalojimas arba, jei dėl jos Jonas negalėtų dirbti, draudimas išmokamas nebūtų.

Tačiau Jono draudimo polisas bus peržiūrėtas po 12 mėnesių. Jei po to laikotarpio, daktaras patvirtins, jog koja sugijusi –  draudimas bus pataisomas. Tad Jonas galės gauti draudimo išmoką net tuomet, jei negalės dirbti (esant tikimybei vėl susižaloti dešinę koją).

2014 metais darbe užkrito betoninis blokas. Jonas pateikė ieškinį draudimui dėl sunkiai sužaloto dešinės kojos piršto. Nors Jonas nebuvo draudžiamas dėl dešinės kojos traumos ir po 12 mėnesių nepristatė jokių daktaro patvirtintų dokumentų, kad dešinė koja pilnai sugijusi, draudėjas vistiek išmokėjo Jonui draudimo išmokas todėl, kad jo naujas susižalojimas nebuvo susijęs su jo pirmu susižalojimu (pėdos lūžiu).

Jono istorija puikus pavyzdys, jog mes draudimo paketą pritaikome pagal kiekvieno žmogaus individualius reikalavimus.

Ar šis draudimas gali baigtis?

Draudimas baigiasi šiais atvejais:

Kiek galiu tikėtis gauti išmokų ir kiek man tai kainuos?

Norint sužinoti draudimo kainą, užpildykite mūsų anketą ir mes susisieksime su geriausiu pasiūlymu!

Daugiau Informacijos 

 

Dalintis

KĄ SAKO MŪSŲ KLIENTAI

Palikti įvertinimą | Žiūrėti visus

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Informacija apie draudimą ir automobilius.

SEKITE MUS FACEBOOK'E