DARBO VALANDOS:
I - V: 10.00 - 19.00
VI: 10:00 - 15:00
TEIRAUTIS:
+44 7908 22 55 66

Verslo Paskola Anglijoje

Paskolos verslui

Bendradarbiaujame su visų tipų verslo atstovais pradedant savarankiškai dirbančiais prekybininkais (individualiais verslininkais), ribotos atsakomybės bendrovėmis, akcinėmis bendrovėmis, labdaros organizacijomis, vietinėmis valdžios įstaigomis ir taip toliau.

Šio tipo finansavimo sąlygos ir susitarimai būna skirtingi. Paprastai kiekvienam individualiam atvejui sąlygos būna specifinės.

Finansu bendrove gali finansuoti praktiškai bet kokį turtą, kurio gali prireikti verslui, taip pat galime padėti net ir tuo atveju, jei neturite solidaus turto įkeitimui!

VERSLO PASKOLA AUTOMOBILIUI

Išperkamoji nuoma – Toks variantas įprastas perkant automobilius. Išperkamoji nuoma (angl. Lease purchase) yra praktiškai identiškas variantas pirkimui išsimokėtinai.

Susisiekti

PASKOLA VERSLUI

Jūs naudojatės turtu sutartą laikotarpį už nuomos mokestį. Tačiau jūs nebūsite turto savininkas. Mes galime finansuoti praktiškai bet kokio tipo turtą, kurio gali prireikti jūsų verslui!

Susisiekti

PASKOLA BŪSTO STATYBOMS

Plėtros finansavimas – Dirbame su daugelio metų patirtį šiame sektoriuje turinčiomis bendrovėmis, kurios netgi gali jums padėti vystyti savo projektus.

Susisiekti
Dalintis

KĄ SAKO MŪSŲ KLIENTAI

Palikti įvertinimą | Žiūrėti visus

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Informacija apie draudimą ir automobilius.

SEKITE MUS FACEBOOK'E